Kórus >> Vendégünk volt az Alsóvárosi Református Egyházközség énekkara
Élő közvetités
FŐMENÜ
VÍZIÓ
Isten országát örömmel építő nyitott közösség.
Ki olvas minket?
We have 5 guests online
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
Vendégünk volt az Alsóvárosi Református Egyházközség énekkara Print

Vendégünk volt az Alsóvárosi Református Egyházközség (Kétágú) énekkara: július 1 -én, a vasárnap délelőtti istentisztelet alkalmával a "Perelj, Uram, perlőimmel" (35. Zsoltár) és "Adjatok hálát az Istennek" (105. Zsoltár) - Gárdony Zoltán zsoltárfeldolgozásait szólaltatta meg, vezényelt Adorjáni Bak Éva. Ezt követően gyülekezetünk énekkarával együtt  az "Isten emberének imádsága" (90. Zsoltár) Gárdonyi Zoltán zsoltárfeldolgozását adták elő, vezényelt Adorjáni Katalin, orgonán kisért Müller Márta.


Az istentiszteletet követően, templomunk kertjében, a két énekkar tagjai szeretetvendégségen vettek részt, s így zárták le a mögöttük hagyott énekeseményekben gazdag évadot.

Utolsó módosítás: 2012.07.06
 
NAPI IGE
"Örvendeznek általad, akik szeretik nevedet." Zsolt 5,12b
Hírek

2020 April 10
2020 March 27
2020 January 10
TÓKÖZHÍR
Újdonságok